KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 9225005
nr 922 5005
Roger Risberg
(1956-2011), Sverige
Teckningar, Roger Risberg (1956-2011), 2 st, tusch, signerade RR, Bladets mått: 28, 5x21. Proveniens Galerie Bel´Art ur privat samling
Roger Risberg, svensk målare född i Göteborg 1956, död 2011.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 november 2014
kl 18:05:22
29/10 20:54:08
Roger Risberg
Läs mer om Roger Risberg