KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 16406090
nr 1640 6090
Bror Hjorth
(1894-1968), Sverige
Teckningar, 2 st, bläckpenna, Stämpelsignerade, oramade lösa blad, bladets mått: 14x16 & 16x14 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 2 september 2024
kl 18:55:12
29/8 20:44:43
700 kr
2/9 18:50:12
Bror Hjorth
Läs mer om Bror Hjorth