KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 12948730

nr 1294 8730

Ferdinand Boberg

(1860-1946), Sverige

Teckningar, + akvarell, 3 st, Motiv från Stockholm, signerad. 8x10,19x14 cm ca

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 2 december 2019
kl 18:11:59

Ferdinand Boberg

Läs mer om Ferdinand Boberg