KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 8778369

nr 877 8369

Teckning

Robert Högfeldt (1894-1986), signerad. , motivet: 26x21

Utrop:

1.000 kr

Såld:

150 kr

måndag 24 februari 2014
kl 19:34:47

20/2 15:54:07 1      100 kr
23/2 20:37:18 2      Vinnande bud