KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 8873394

nr 887 3394

Per Wilhelm Cedergren

(1823-1896), Sverige

Teckning, Per Wilhelm Cedergren (1823-1896), Marin, signerad. 12x16, 5

Per Wilhelm Cedergren, svensk bildkonstnär född 1823, död 1896.

Utrop:

1.200 kr

Såld:

800 kr

måndag 14 april 2014
kl 18:22:09

14/4 15:42:38 1      Vinnande bud

Per Wilhelm Cedergren

Läs mer om Per Wilhelm Cedergren