KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 9131047

nr 913 1047

Teckning

J Didier, Landskap från Civite Castellane, Italien, signerad. , 26x41

Utrop:

800 kr

Såld:

150 kr

måndag 22 september 2014
kl 19:33:09

16/9 13:32:28 1      100 kr
22/9 19:28:09 2      Vinnande bud