KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 9131047
nr 913 1047
Teckning
J Didier, Landskap från Civite Castellane, Italien, signerad. , 26x41
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 september 2014
kl 19:33:09
16/9 13:32:28
100 kr
22/9 19:28:09