KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 14946126

nr 1494 6126

Erik Viktorson

(f. 1912), Sverige

Teckning, Kvinna. Signerad, daterad 1982. Blyerts: 18x21 cm, yttermått inklusive ram: 26x29 cm

Erik Viktorson, svensk målare född 1912.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 oktober 2022
kl 18:26:43

3/10 16:05:46 1      Vinnande bud

Erik Viktorson

Läs mer om Erik Viktorson