KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 12948090
nr 1294 8090
Curt Hamne
(f. 1943), Sverige
Teckning, Skog. Signerad. Blyerts. Bladets mått: 17,5x13,5
Curt Hamne, svensk grafiker, tecknare och målare född i Falun 1943.
Utrop:
300 kr
måndag 2 december 2019
kl 19:34:27
Curt Hamne
Läs mer om Curt Hamne