KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavla 5475131
nr 547 5131
Tavla
signerad, glaserad keramik, Kina, 1800-tal, landskapsmotiv med båt, 43x25
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 20 oktober 2008