KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavla 5475131

nr 547 5131

Tavla

signerad, glaserad keramik, Kina, 1800-tal, landskapsmotiv med båt, 43x25

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 20 oktober 2008

18/10 18:13:14 1      ledande budet*