KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavla 10458086

nr 1045 8086

Tavla

kolorerad Litografi, Syende flicka, ramens innermått: 67x56

Kondition: slitage, skadad

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 4 juli 2016
kl 18:21:23