MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Taburett 13978364
nr 1397 8364
Taburett
Rokokostil. Höjd: 50cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 maj 2021
kl 19:48:43
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr