MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 9622331
nr 962 2331
Stolar
4 st, Senempire
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 maj 2015
kl 19:57:11
18/5 19:15:37
Senempiren