MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 9693380
nr 969 3380
Stolar
4 st, Rokokostil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 juni 2015
kl 19:05:13
19/6 19:51:28