FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 13614554
nr 1361 4554
CHAIRS
6 parts, Plast/Krom, wear, damages.
6 st, Plast/Krom
Condition: slitage, skador
1000
SEK 400
Monday November 23 2020
at 20:48:41
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr
350 kr (Robot)
400 kr