MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 9952064
*
nr 995 2064
Stolar
1 par, 1960-tal, snurrbara, grönbetsade, design: Sune Fromell och Jan Hallåsen, Edsbyverken
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 19:00:30
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/11 18:03:04
1
Vinnande bud
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: edsbyverken grönbetsade karmstol karmstolar snurrbara stol stolar
-
8096 Fåtöljer
Ett par, vit tygklädsel, löstagabar sits
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:42
-
6450 Stolar
ett par, 1800-tal
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:56
-
6518 Stolar
ett par, barock, omklädda
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:54
*
Stolar
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2064
Stolar
1 par, 1960-tal, snurrbara, grönbetsade, design: Sune Fromell och Jan Hallåsen, Edsbyverken
| Utrop: | 1.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 13/11 18:03:04 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: edsbyverken grönbetsade karmstol karmstolar snurrbara stol stolar
-
8096 Fåtöljer
Ett par, vit tygklädsel, löstagabar sits
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:42 -
6450 Stolar
ett par, 1800-tal
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:56 -
6518 Stolar
ett par, barock, omklädda
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:54



