MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 9477374
nr 947 7374
Stolar
4 st, Nyrokoko
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 mars 2015
kl 18:12:12
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr