FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 8293162
nr 829 3162
CHAIRS
4 pcs, oak, early 20th century, lättare slitage.
4 st, Ek, Tidigt 1900-tal
Condition: lättare slitage
700
SEK 1000
Monday May 27 2013
at 20:33:42
600 kr
350 kr
450 kr
600 kr
700 kr
900 kr