FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 13603448
nr 1360 3448
CHAIRS
3 pcs, baroque style, 1880/90-tal, wear, damages.
3 st, barockstil, 1880/90-tal
Condition: slitage, skador
SEK 300
Monday November 16 2020
at 18:22:32
250 kr
200 kr
250 kr (Robot)