FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 13603448

nr 1360 3448

CHAIRS

3 pcs, baroque style, 1880/90-tal, wear, damages.

3 st, barockstil, 1880/90-tal

Condition: slitage, skador

SEK 300

Monday November 16 2020
at 18:22:32