FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 7931235
nr 793 1235
CHAIRS
6 parts, baroque style, , wear, damages.
6 st, Barockstil,
Condition: slitage, skador
1500
SEK 800
Monday November 26 2012
at 18:18:23
24/11 10:58:36
700 kr
24/11 12:52:58