MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 10381063
*
nr 1038 1063
Stolar
4 st, 50/60-tal, Teak / rotting
Utrop:
2.000 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 18:09:38
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/5 16:40:46
1
Vinnande bud
16/5 18:05:19
1
justering av budtak
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar rotting stol stolar teak teakmöbler trä
-
7087 Avspärrningsst..
4 st, Metall. Höjd: 99 cm
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:44
-
5252 Fåtölj
+ fotpall, Arnhilds hus, 1990-tal
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:09
-
7135 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige, "Solo". AB OH ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:57
-
7136 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. "Solo" Skadad
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:26
-
7134 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. VÃ¥r fru, Renov..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:37
-
7173 Fåtölj
ljusblå velour, ben med trissor
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:44
*
Stolar
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1063
Stolar
4 st, 50/60-tal, Teak / rotting
| Utrop: | 2.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 800 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 9/5 16:40:46 | 1 | Vinnande bud |
| 16/5 18:05:19 | 1 | justering av budtak |
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar rotting stol stolar teak teakmöbler trä
-
7087 Avspärrningsst..
4 st, Metall. Höjd: 99 cm
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:44 -
5252 Fåtölj
+ fotpall, Arnhilds hus, 1990-tal
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:09 -
7135 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige, "Solo". AB OH ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:57
-
7136 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. "Solo" Skadad
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:26 -
7134 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. VÃ¥r fru, Renov..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:37 -
7173 Fåtölj
ljusblå velour, ben med trissor
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:44



