MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 3018283
nr 301 8283
Stolar
1880-tal 1par (skador)
Utrop:
100 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 februari 2004
100 kr
150 kr
350 kr
650 kr
500 kr
550 kr
600 kr
650 kr