MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stol 15417438

nr 1541 7438

Stol

Sengustaviansk, Signerad ES (Ephraim Ståhl), bemålad, stoppad sits, skuren dekor

Kondition: kompletterad, renoverad, skador, fläckar,

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 22 maj 2023
kl 18:22:23

18/5 01:00:00 1      Vinnande bud

Dantestolen
Kraftig fällstol med svängda, kryssade ben, arm- och ryggstöd.