MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 16716051
nr 1671 6051
Stol
Charles & Ray Eames, För Herman Miller, 1970-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 januari 2025
kl 18:57:30
26/12 15:38:19