MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stol 5075652

nr 507 5652

Stol

1700-tal (slitage)

Utrop:

300 kr

Såld:

700 kr

måndag 4 februari 2008
kl 16:43:42

Dantestolen
Kraftig fällstol med svängda, kryssade ben, arm- och ryggstöd.