MÖBLER / Skåp & hyllor / Spegelskåp 3364098
nr 336 4098
Spegelskåp
med vitrindelar, Jugend, ekfanér, L.151D.55H.154 (fanerskador)
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 15 november 2004
15/11 14:35:35
1.100 kr
15/11 15:46:51
Jugend
Från tyskans ungdom; I Frankrike blir namnet Art Nouveau; Den nya stilen.