Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  Ã–VRIGT / Speglar / SpegelbyrÃ¥ 5122479



*

nr 512 2479


Spegelbyrå

sent 1800-tal, längd: 104, djup: 51, höjd: 208


Utrop:

2.500 kr

Såld:

2.700 kr

Sista tid för bud online:

måndag 3 mars 2008
kl 16:00:00


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
3/3 08:44:56 1      2.200 kr
3/3 15:52:47 2      Vinnande bud
3/3 15:54:19 1      2.600 kr


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå med spegel sekelskifte sent 1800-tal sminkbord spegelbyrå speglar
  • 6287 Spegel
    Empire, provinsarbete, 65x35 cm
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 20:24
  • 7027 Spegel
    guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 20:33
  • 7074 Spegel
    Gustaviansk stil. Bronserad. 45x34 cm
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 18:28
  • 7038 Spegel
    Markaryd, Furu, 144x66 cm
    Aktuellt bud: 600 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 20:02
  • 6673 Spegel
    Nyrokokostil, förgylld, 58x66 cm
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 18:30
  • 6668 Spegel
    Rokokostil, bronsead, ca 96x55 cm
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 19:54




Ladda ner broschyr