ÖVRIGT / Speglar / Spegel 3091372
nr 309 1372
Venetiansk, 1800-tal, H.145 (skador)
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.000 kr
tisdag 13 april 2004
12/4 21:29:54
2.500 kr
13/4 14:31:29