ÖVRIGT / Speglar / Spegel & konsol 281019
nr 28 1019
SPEGEL & KONSOL
Sent 1800-tal, förgylld, H260
Utrop:
5.000 kr
Såld:
10.800 kr
måndag 15 januari 2001
kl 18:00:00