ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10848499
nr 1084 8499
nyrokoko, förgylld, 102x73
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 januari 2017
kl 18:18:26
21/1 12:19:37
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.