MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 2371046

nr 237 1046

MIRROR

Lenght: ()

nyrokoko, förgylld

2000

SEK 1500

Monday May 5 2003
at 16:00:00

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.