MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 15075028
nr 1507 5028
MIRROR
Victorian style, 64x64, saknar ljusarm slitage, damages.
Nyrokoko, 64x64 cm
Condition: saknar ljusarm slitage, skador
800
SEK 300
Monday December 5 2022
at 18:30:19
2/12 11:12:27
MIRROR
nr 1507 5028
MIRROR
Nyrokoko, 64x64 cm
| Estimate: | 800 |
| Sold: | SEK 300 |
Monday December 5 2022 |
| 2/12 11:12:27 | 1 | Vinnande bud |