ÖVRIGT / Speglar / Spegel med ljusarmar 11312085
nr 1131 2085
Spegel med ljusarmar
nyrokoko, elektrifierad, 60x62
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 september 2017
kl 19:27:32
25/9 08:50:29
400 kr
25/9 18:56:55