ÖVRIGT / Speglar / Spegel 7383096
nr 738 3096
+ konsolbord, 20-tal, bonad björk, höjd: 150 + 125
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 30 januari 2012
kl 17:46:09
200 kr
150 kr
250 kr
350 kr