MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 13613414
nr 1361 3414
MIRROR
Swedish Empire, 121x47, wear, damages.
Karl Johan, 121x47 cm
Condition: slitage, skador
SEK 200
Monday November 23 2020
at 20:18:42
100 kr
200 kr
Karl Johanstil/Empir
Senempiren