ÖVRIGT / Speglar / Spegel 9671447
nr 967 1447
Gustaviansk stil, höjd: 90 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 juni 2015
kl 20:42:02
15/6 13:10:15
Den Gustavianska stilen