ÖVRIGT / Speglar / Spegel 3923110
nr 392 3110
Gustaviansk, 1700-tal, förgylld, senare spegelglas & bakstycke, höjd: 73 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
5.100 kr
måndag 16 januari 2006
300 kr
1.100 kr
1.600 kr
2.500 kr
2.900 kr
6
3.000 kr
7
ledande budet*
3.500 kr
Den Gustavianska stilen