Ã–VRIGT / Speglar / Spegel 6104087

nr 610 4087

förgylld, nyrokoko, höjd: 115

Utrop:

300 kr

Såld:

650 kr

måndag 16 november 2009
kl 17:34:08

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.