MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 3978552

nr 397 8552

MIRROR

Lenght: ()

förgylld, 1700-tal, höjd: 106 cm

11000

SEK 11500

Monday February 20 2006
at 16:00:00

20/2 14:07:01 1      Vinnande bud