MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 11587585
nr 1158 7585
MIRROR
Empirestil, 86x42, wear, damages.
Empirestil, 86x42
Condition: slitage, skador
600
SEK 300
Monday January 29 2018
at 20:43:30
250 kr