MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 15774108

nr 1577 4108

MIRROR

empirestil, 80x41, wear, damages.

empirestil, 80x41 cm

Condition: slitage, skador

600

SEK 300

Monday November 13 2023
at 18:28:46

11/11 22:57:37 1      Vinnande bud