ÖVRIGT / Speglar / Spegel 5315570
nr 531 5570
Empire, Etikettmärkt P G Bylander, Göteborg, höjd: 230 Proviniens Hotell Malmen [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
måndag 30 juni 2008
kl 16:48:36
Karl Johanstil/Empir
Senempiren