ÖVRIGT / Speglar / Spegel 6492058
*
nr 649 2058
Spegel
+ Bord med låda, Teak, höjd: 95-54
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 2 augusti 2010
kl 18:14:39
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/7 23:07:40
1
200 kr
2/8 08:47:24
2
150 kr
2/8 08:47:40
2
250 kr
2/8 17:44:12
3
300 kr
2/8 17:45:32
2
350 kr
2/8 17:47:59
3
400 kr
2/8 17:50:14
2
450 kr
2/8 17:52:08
3
500 kr
2/8 17:54:20
2
550 kr
2/8 17:55:52
3
Vinnande bud
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord med låda spegel speglar teak teakmöbler trä
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:15
-
6145 Spegel
Empire, 49x29 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:53
-
6361 Toilettebord
Rokokostil, Italien, 2 lådor i sargen, uppfällbar ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:57
*
Spegel
nr 649 2058
Spegel
+ Bord med låda, Teak, höjd: 95-54
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 2 augusti 2010 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
30/7 23:07:40 | 1 | 200 kr |
2/8 08:47:24 | 2 | 150 kr |
2/8 08:47:40 | 2 | 250 kr |
2/8 17:44:12 | 3 | 300 kr |
2/8 17:45:32 | 2 | 350 kr |
2/8 17:47:59 | 3 | 400 kr |
2/8 17:50:14 | 2 | 450 kr |
2/8 17:52:08 | 3 | 500 kr |
2/8 17:54:20 | 2 | 550 kr |
2/8 17:55:52 | 3 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord med låda spegel speglar teak teakmöbler trä
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:15 -
6145 Spegel
Empire, 49x29 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:53 -
6361 Toilettebord
Rokokostil, Italien, 2 lådor i sargen, uppfällbar ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:57