MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 17334291

nr 1733 4291

MIRROR

19th century, gilt, krön med fåglar, 125x75,

1800-tal, förgylld, krön med fåglar, 125x75 cm

2000

SEK 1700

Monday October 20 2025
at 19:34:09