ÖVRIGT / Speglar / Spegel 16338045
*
nr 1633 8045
Spegel
1950/60-tal, 92x45 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 18:36:37)
Uppdatera
Visning
fredag 26/7, lördag 27/7, söndag 28/7 och måndag 29/7
Auktionen
avslutas:
måndag 29 juli kl 19:26:26
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.875 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.875 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
8410 Spegel
1960-tal, teak, Fröseke, 91x43 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 20:02
-
8254 Spegel
höjd: 94 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 19:40
-
8122 Spegel
Karl johan, 86x45 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 18:44
-
8185 Spegel
Norrgavel, brännstämplad, yttermått inklusive ram:..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 20:32
-
8044 Spegel
Nyrokoko, 62x49 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 18:17
-
7093 Spegel
omkring 1900, guldbemålad, dekor av pärlbård, 62x7..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 19:21
*
Spegel
Kondition: slitage
nr 1633 8045
Spegel
1950/60-tal, 92x45 cm
Kondition: slitage
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Bevakningspris: |
ÄR EJ UPPNÅTT |
Aktuellt bud: | Inga bud (per 18:36:37) Uppdatera |
Visning |
fredag 26/7, lördag 27/7, söndag 28/7 och måndag 29/7 |
Auktionen avslutas: |
måndag 29 juli kl 19:26:26 |
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.875 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.875 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.875 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.875 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
8410 Spegel
1960-tal, teak, Fröseke, 91x43 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 20:02 -
8254 Spegel
höjd: 94 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 19:40 -
8122 Spegel
Karl johan, 86x45 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 18:44
-
8185 Spegel
Norrgavel, brännstämplad, yttermått inklusive ram:..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 20:32 -
8044 Spegel
Nyrokoko, 62x49 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 18:17 -
7093 Spegel
omkring 1900, guldbemålad, dekor av pärlbård, 62x7..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 19:21