MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 9144304
nr 914 4304
MIRROR
60 x 67, wear, damages.
60 x 67
Condition: slitage, skador
400
SEK 500
Monday September 29 2014
at 19:07:38
100 kr
200 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
MIRROR
Condition: slitage, skador
nr 914 4304
MIRROR
60 x 67, wear, damages.
60 x 67
Condition: slitage, skador
Estimate: | 400 |
Sold: | SEK 500 |
Monday September 29 2014 |