![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10447032
*
nr 1044 7032
Spegel
70x49
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 juni 2016
kl 19:10:22
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/6 23:26:33
1
100 kr
15/6 23:01:45
1
150 kr
16/6 20:20:40
2
200 kr
16/6 22:36:08
1
300 kr
17/6 13:49:13
3
300 kr
17/6 13:49:13
1
300 kr (Budbetjänt)
17/6 13:50:25
3
350 kr
17/6 14:18:13
4
600 kr
20/6 15:27:39
3
500 kr
20/6 15:27:39
4
600 kr (Budbetjänt)
20/6 15:29:03
3
700 kr
20/6 17:55:20
5
Vinnande bud
20/6 18:51:06
3
1.000 kr
20/6 18:51:06
5
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:15
-
6145 Spegel
Empire, 49x29 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:53
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1044 7032
Spegel
70x49
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 20 juni 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/6 23:26:33 | 1 | 100 kr |
15/6 23:01:45 | 1 | 150 kr |
16/6 20:20:40 | 2 | 200 kr |
16/6 22:36:08 | 1 | 300 kr |
17/6 13:49:13 | 3 | 300 kr |
17/6 13:49:13 | 1 | 300 kr (Budbetjänt) |
17/6 13:50:25 | 3 | 350 kr |
17/6 14:18:13 | 4 | 600 kr |
20/6 15:27:39 | 3 | 500 kr |
20/6 15:27:39 | 4 | 600 kr (Budbetjänt) |
20/6 15:29:03 | 3 | 700 kr |
20/6 17:55:20 | 5 | Vinnande bud |
20/6 18:51:06 | 3 | 1.000 kr |
20/6 18:51:06 | 5 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:15 -
6145 Spegel
Empire, 49x29 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:53