FURNITURE / Chairs and Stools / Soffa + fåtöljer 5671502
nr 567 1502
Soffa + fåtöljer
Lenght: ()
3 del, France & sons Denmark
Condition: slitage, skador
3000
SEK 2600
Monday February 23 2009
at 16:00:00
2.500 kr
2.200 kr
2.400 kr