FURNITURE / Chairs and Stools / Swivel chairs 8434396
nr 843 4396
SWIVEL CHAIRS
6 parts, 1960/70-tal, wear.
6 st, 1960/70-tal
Condition: slitage
1000
SEK 300
Monday August 26 2013
at 18:19:02
22/8 11:23:26