ART / Sculptures and works of art / Skulpturer 5737833
nr 573 7833
Skulpturer
Lenght: ()
2 st, Trä, Kina, höjd: 37
Condition: slitage, skador
100
SEK 350
Monday Mars 30 2009
at 17:31:01
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr