KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 12156378

nr 1215 6378

Marie Jonsson-Långhans

(f. 1956), Sverige

Skulpturer, 2 st, "Körsångare". Signerade, daterade 1994. Diameter: ca 20 cm

Marie Jonsson-Långhans, svensk bildkonstnär född 1956.

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 5 november 2018
kl 20:25:44

Marie Jonsson-Långhans

Läs mer om Marie Jonsson-Långhans